Mantelzorgcompliment voor mantelzorgers in gemeenten Assenede en Kaprijke
Mantelzorgcompliment voor mantelzorgers in gemeenten Assenede en Kaprijke
In het kader van de ‘Dag van de Mantelzorg’ in België (23 juni 2025) wordt extra aandacht besteed aan mantelzorgers, die dag in dag uit klaarstaan om een naaste steun, hulp en/of verzorging te bieden. Namens gemeente Assenede en gemeente Kaprijke biedt aan-z mantelzorgers het mantelzorgcompliment aan, een kleine attentie die bedoeld is als erkenning en blijk van waardering voor alles wat zij doen.

Wat is mantelzorg?
Wat is mantelzorg?
Iedereen krijgt vroeg of laat te maken met mantelzorg: je bent mantelzorger, je wordt mantelzorger of je hebt (in de toekomst) hulp nodig van een mantelzorger.
Mantelzorgers zorgen soms 24 uur per dag en kunnen hier niet zomaar mee stoppen. Het is zorg bieden aan bijvoorbeeld een partner, kind, vriend of buur, omwille van een handicap, ouderdom, psychische of lichamelijke aandoening. Mantelzorg is hulp die verder gaat dan de hup die in redelijkheid verwacht mag worden van een echtgenoot, ouders, inwonende kinderen of andere huisgenoten.
Mantelzorg is onbetaalde hulp en geen vrijwilligerswerk. Hulp aan mensen zonder gezondheidsbeperkingen, zoals oppassen op gezonde kleinkinderen, valt buiten de mantelzorg.
Ben of ken je een mantelzorger in de gemeente Kaprijke?
Ben of ken je een mantelzorger in de gemeente Kaprijke?
Als blijk van waardering voor de mantelzorger wil de gemeente Kaprijke in samenwerking met Samana en aan-z mantelzorgers een kleine attentie aanbieden. Ken of ben je een mantelzorger in de gemeente Kaprijke? Geef dan uiterlijk 24 mei 2025 de mantelzorger op voor het mantelzorgcompliment bij het OCMW Kaprijke door te bellen naar 09 376 82 10 of per e-mail (info@ocmwkaprijke.be). Vermeld daarbij de volgende gegevens van de mantelzorger:
- Naam
- Adres
- Telefoonnummer
- E-mailadres
De mantelzorger wordt dan uitgenodigd om op vrijdag 20 juni het mantelzorgcompliment op te halen.
Ben of ken je een mantelzorger in de gemeente Assenede?
Ben of ken je een mantelzorger in de gemeente Assenede?
Gemeente Assenede biedt in samenwerking met aan-z mantelzorgers uit de gemeente Assenede graag een kleine attentie aan op donderdag 26 juni. Ben of ken je een mantelzorger in de gemeente Assenede? Vul dan uiterlijk 30 mei 2025 onderstaand formulier in en vermeld daarbij de volgende gegevens van de mantelzorger:
- Naam
- Adres
- Telefoonnummer
- E-mailadres
De mantelzorger ontvangt een uitnodiging om het mantelzorgcompliment op te komen halen op donderdag 26 juni 2025.